Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Festyn Rodzinny

Utworzono dnia 11.06.2019

Festyn Rodzinny '2019

Utworzono dnia 11.06.2019, 15:38

W Parku miejskim w Szczucinie w sobotnie popołudnie 8 czerwca br., odbył się Festyn Rodzinny, którego organizatorami byli: SCKiB w Szczucinie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczucinie, Sołectwa Szczucin Wschód i Zachód oraz Stowarzyszenie „Po Zdrowie”. Partnerem imprezy było Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.
W prezentacjach artystycznych wzięli udział przedszkolaki z gminy Szczucin, laureaci gminnych konkursów i Dance Art Studio Tańca Mariny Hryhorjewy. Niebywałym gościem na festynie był Koziołek Matołek z Pacanowa, który przeprowadził konkurs, bawił się z dziećmi i czytał bajkę. Można było oglądać pokonkursową wystawę prac plastycznych dzieci pt. „Koziołek Matołek w Szczucinie” i „Strażacki trud”. Dzieci korzystały z darmowych atrakcji takich jak: aktywny plac zabaw, wesołe miasteczko, malowanie twarzy, oraz zabawy i konkursy z nagrodami przygotowane przez SCKiB.
Fundatorami nagród byli: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczucinie Lodziarnia - DUDEK, Rafał Kulczyk – „Klub Hawana”, Pizzeria - „Finezja”, „Caffe Natale”. Dziękujemy sponsorom i wolontariuszom.