Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Protokoł konkursu plastycznego „Z tradycją w przyszłość”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny na pisankę ludową i plastykę obrzędową „Z tradycją w przyszłość”.
Do konkursu zgłoszono wiele pięknych i kreatywnych prac, które podkreśliły bogactwo i różnorodność naszej polskiej tradycji wielkanocnej. Dzięki konkursowi możemy pielęgnować nasze dziedzictwo kulturowe i inspirować kolejne pokolenia do odkrywania i zachowania tradycji ludowej.
Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie i twórczość!
Prace spełniające wymogi regulaminu 33. Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową wezmą w nim udział w dniach od 18.03 do 23.03.2024 w Muzeum Etnograficznym w Tarnowie.
 
Jury w składzie:
Alicja Urzędowska - plastyk
Lidia Bardan - plastyk SCKiB w Szczucinie
Joanna Burgieł - plastyk SCKiB w Szczucinie
po obejrzeniu wszystkich prac przyznało następujące miejsca:
 
PRZEDSZKOLA
I miejsce Wiktor Stochliński PP Borki
I miejsce Maja Lebida PP Borki
I miejsce Magdalena Cant PP Maniów
I miejsce Filip Kularz PP Maniów
I miejsce Antoni Duda PP Maniów
I miejsce Maja Pawluczuk PP Radwan
I miejsce Szymon Warias PP Radwan
I miejsce Antonina Zając PP Słupiec
I miejsce Zuzanna Skrzek PP Szczucin
I miejsce Alicja Pająk PP Szczucin
I miejsce Milena Nowak PP Szczucin
I miejsce Ignacy Jarosz PP Szczucin
I miejsce Maria Mihilewicz PP Szczucin
I miejsce Marcel Banaś PP Szczucin
I miejsce Maria Rynkowska PP Szczucin
I miejsce Łucja Chrabąszcz PP Szczucin
I miejsce Kacper Zawistowski PP Szczucin POM
I miejsce Kacper Piekielniak PP Szczucin POM
I miejsce Wojciech Stopa PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Marcel Bełzowski PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Dawid Warzecha PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Zofia Stopa PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Alicja Kusiak PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Karolina Kusiak PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Milena Misiaszek PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Wojciech Kula PN „Bajkowa Kraina”
I miejsce Lena Kaczkowska PN „Ochronka”
I miejsce Natalia Kaczmarczyk PN „Ochronka”
II miejsce Wiktor Urban PP Borki
II miejsce Szymon Święch PP Borki
II miejsce Emilia Furgał PP Maniów
II miejsce Maja Krupa PP Maniów
II miejsce Ilona Knap PP Maniów
II miejsce Piotr Kusiak PP Radwan
II miejsce Antoni Lesiak PP Radwan
II miejsce Zuzanna Kułaga PP Radwan
II miejsce Wiktoria Rój PP Słupiec
II miejsce Adam Jachym PP Słupiec
II miejsce Izabella Rój PP Słupiec
II miejsce Amelia Sroka PP Szczucin
II miejsce Szymon Gondek PP Szczucin
II miejsce Natalia Bzduła PP Szczucin
II miejsce Amelia Mikoś PP Szczucin
II miejsce Adam Łachut PP Szczucin
II miejsce Kornelia Łąk PP Szczucin POM
II miejsce Sławomir Łąk PP Szczucin POM
II miejsce Leon Zawistowski PP Szczucin POM
II miejsce Nadia Misiaszek PP Szczucin POM
II miejsce Magdalena Przybyło OP Zabrnie
II miejsce Krystian Węgrzyn OP Zabrnie
II miejsce Nadia Czajowska PN „Bajkowa Kraina”
II miejsce Viktoria Czajowska PN „Bajkowa Kraina”
II miejsce Magdalena Adamczyk PN „Bajkowa Kraina”
II miejsce Maksymilian Głód PN „Bajkowa Kraina”
II miejsce Filip Konieczny PN „Bajkowa Kraina”
II miejsce Alicja Głód PN „Bajkowa Kraina”
II miejsce Mia Romanowska PN „Ochronka”
II miejsce Helena Misiaszek PN „Ochronka”
II miejsce Filip Misiaszek PN „Ochronka”
III miejsce Emilia Wilkosz PP Borki
III miejsce Maria Glica PP Maniów
III miejsce Dawid Adamczyk PP Maniów
III miejsce Zofia Adamczyk PP Maniów
III miejsce Amelia Kusiak PP Radwan
III miejsce Zuzanna Piekielniak PP Radwan
III miejsce Kamila Lesiak PP Radwan
III miejsce Marika Gadziała PP Słupiec
III miejsce Wiktoria Bzduła PP Szczucin
III miejsce Lilianna Misiaszek PP Szczucin
III miejsce Weronika Ziobroń PP Szczucin
III miejsce Iga Łos PP Szczucin POM
III miejsce Lena Łos PP Szczucin POM
III miejsce Julia Żółtak PN „Bajkowa Kraina”
III miejsce Michalina Serafin PN „Bajkowa Kraina”
III miejsce Lena Pezdek PN „Bajkowa Kraina”
III miejsce Kornelia Adamczyk PN „Ochronka”
III miejsce Julita Kaczówka PN „Ochronka”
wyróżnienie Kamila Burzy PP Maniów
wyróżnienie Natalia Furgał PP Maniów
wyróżnienie Jan Chrabąszcz PP Maniów
wyróżnienie Michał Chrabąszcz PP Maniów
wyróżnienie Olimpia Zadrapa PP Maniów
wyróżnienie Aleksander Duda PP Maniów
wyróżnienie Karol Kularz PP Maniów
wyróżnienie Zofia Piłat PP Radwan
wyróżnienie Nel Sypek PN „Bajkowa Kraina”
wyróżnienie Zuzanna Zając PN „Bajkowa Kraina”
wyróżnienie Zuzanna Magdziak PN „Bajkowa Kraina”
 
SZKOŁY:
w kategorii klas I-IV
I miejsce Wiktor Początek SP Borki
I miejsce Maria Brud SP Borki
I miejsce Sebastian Murdza SP Borki
I miejsce Kamil Hajduk SP Borki
I miejsce Zuzanna Krupa SP Borki
I miejsce Karolina Gumuła SP Borki
I miejsce Izabella Święch SP Borki
I miejsce Nicola Stochlińska SP Borki
I miejsce Szymon Kubek SP Radwan
I miejsce Karol Górak SP Radwan
I miejsce Karol Gaj SP Słupiec
I miejsce Milena Mach SP Szczucin
I miejsce Kamil Sołtys SP Szczucin
I miejsce Gabriela Banaś SP Szczucin
I miejsce Oliwia Adamczyk SP Szczucin
I miejsce Jolanta Piasecka SP Szczucin
I miejsce Kacper Gnida SP Szczucin
I miejsce Stanisław Piasecki SP Szczucin
I miejsce Karol Nowak SP Szczucin
I miejsce Kacper Kusiak SP Szczucin
I miejsce Maja Łachut SP Szczucin
I miejsce Aleksandra Sosin SP Szczucin
I miejsce Jakub Cieśla SP Szczucin
I miejsce Jakub Pająk SP Szczucin
I miejsce Jan Jędo SP Szczucin
I miejsce Kinga Oleś SP Zabrnie
I miejsce Patrycja Jędo SP Zabrnie
I miejsce Szymon Oleś SP Zabrnie
I miejsce Katarzyna Kusiak SP Zabrnie
II miejsce Jakub Zawiślak SP Borki
II miejsce Maja Zawiślak SP Borki
II miejsce Nikola Knap SP Borki
II miejsce Patryk Knap SP Borki
II miejsce Roksana Bator SP Radwan
II miejsce Dominik Dudek SP Radwan
II miejsce Nikola Kubek SP Radwan
II miejsce Agata Padykuła SP Słupiec
II miejsce Antoni Kupiec SP Słupiec
II miejsce Szymon Sieroń SP Słupiec
II miejsce Kornelia Chrabąszcz SP Szczucin
II miejsce Kacper Bator SP Szczucin
II miejsce Jakub Kaczmarczyk SP Szczucin
II miejsce Samuel Sieroń SP Szczucin
II miejsce Szymon Warzecha SP Szczucin
II miejsce Marlena Korbaś SP Zabrnie
II miejsce Milena Korbaś SP Zabrnie
II miejsce Dawid Kupiec SP Zabrnie
II miejsce Marcelina Korbaś SP Zabrnie
III miejsce Alan Bator SP Radwan
III miejsce Igor Kogut SP Radwan
III miejsce Kacper Lesiak SP Radwan
III miejsce Wojciech Ciołek SP Słupiec
III miejsce Kinga Taraska SP Zabrnie
III miejsce Anna Kupiec SP Zabrnie
III miejsce Oliwia Sroka SP Zabrnie
III miejsce Marlena Wojtyś SP Szczucin
III miejsce Milena Kapinos SP Szczucin
III miejsce Maja Bielaszka SP Szczucin
w kategorii klas V-VIII
I miejsce Filip Malec SP Borki
I miejsce Nadia Stochlińska SP Borki
I miejsce Oliwia Kaczmarczyk SP Borki
I miejsce Artur Chrabąszcz SP Borki
I miejsce Lena Ryczek SP Borki
I miejsce Adrian Kubek SP Radwan
I miejsce Jakub Gaj SP Słupiec
I miejsce Magdalena Tąbor SP Słupiec
I miejsce Bartosz Tąbor SP Słupiec
I miejsce Bartosz Guła SP Zabrnie
I miejsce Amelia Sieroń SP Zabrnie
I miejsce Wiktor Wierzba SP Zabrnie
I miejsce Natalia Głód SP Zabrnie
I miejsce Krzysztof Pachołek SP Szczucin
I miejsce Marcel Mach SP Szczucin
I miejsce Klaudia Łuszcz SP Szczucin
I miejsce Maja Kozioł SP Szczucin
I miejsce Julia Cieśla SP Szczucin
I miejsce Julia Jędo SP Szczucin
I miejsce Kamil Kupiec SP Szczucin
I miejsce Maja Skowron SP Szczucin
I miejsce Aleksandra Bełzowska SP Szczucin
I miejsce Maja Zielińska SP Szczucin
I miejsce Julian Morawiec SP Szczucin
I miejsce Świetlica SP Szczucin
II miejsce Wiktoria Szczygieł SP Borki
II miejsce Emilia Pszczoła SP Borki
II miejsce Filip Lebida SP Borki
II miejsce Anna Wałaszek SP Radwan
II miejsce Honorata Dobrowolska SP Radwan
II miejsce Martyna Warias SP Radwan
II miejsce Marcin Orzechowski SP Radwan
II miejsce Maja Puła SP Słupiec
II miejsce Dominika Bator SP Szczucin
II miejsce Wiktoria Bielaszka SP Szczucin
III miejsce Bartłomiej Bator SP Radwan
III miejsce Oliwia Warias SP Radwan
III miejsce Julita Piekielniak SP Radwan
III miejsce Wojciech Padykuła SP Słupiec
III miejsce Julia Kupiec SP Słupiec
III miejsce Karol Sroka SP Zabrnie
III miejsce Albert Hass SP Szczucin
III miejsce Martyna Rybacka SP Szczucin
III miejsce Eryk Sieroń SP Szczucin
III miejsce Maria Mietelska SP Szczucin

Konkurs plastyczny „Z tradycją w przyszłość” '2024

Utworzono dnia 18.03.2024, 15:18

Logo katalog on-line

baner boczny: Sowa MOBI

Logo w.bibliotece

Logo Facebooka

Logo Dyskusyjnego Klubu Książki

Logo Gazety Szczucińskiej

 

Programy:

 

    Logo Biblioteki Narodowej

                

Logo Mała książka wielki człowiek

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Logo strony internetowej Miasta Szczucin