Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA WYKORZYSTANIA WIZERUNKU

PRZEZ SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEK W SZCZUCINIE

 

Informujemy, że udział w imprezach organizowanych przez Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie, jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego podczas wyżej wymienionego wydarzenia na stronie internetowej oraz w innych materiałach promocyjnych Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie w celu dokumentowania i rozpowszechniania informacji o organizowanej i  prowadzonej działalności kulturowej przez Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie oraz promocji Gminy Szczucin.

 

 

Zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż

 1. Administratorem danych osobowych jest Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie, ul. Rudnickiego 23, 33-230 Szczucin.
 2. Inspektorem Ochrony Danych w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie jest Krzysztof Gwizd, kontakt: e-mail: kazekbhp@o2.pl.,  telefon: 530 443 903.
 3. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie do celów związanych z działalnością Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie – Biblioteki Publicznej, tj w celu.: 
 • udostępniania materiałów bibliotecznych
 • windykacji
 • statystyki
 • promocji czytelnictwa i biblioteki

Na podstawie ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o bibliotekach (DZ.U. Nr 85, poz. 539 z późn. zm.), Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 101 poz. 929 z 2002 r. z późn. zm.):

 • Podanie danych osobowych jest niezbędne do korzystania z usług biblioteki.
 • Dane osobowe będą przechowywanie nie dłużej niż 5 lat od dnia zaprzestania korzystania z biblioteki.
 • Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
 • Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego PUODO.

Logo katalog on-line

baner boczny: Sowa MOBI

Logo w.bibliotece

Logo Facebooka

Logo Dyskusyjnego Klubu Książki

Logo Gazety Szczucińskiej

 

Programy:

 

    Logo Biblioteki Narodowej

                

Logo Mała książka wielki człowiek

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Logo strony internetowej Miasta Szczucin