Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

33. Regionalny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową Związaną z Okresem Wielkanocy

Utworzono dnia 27.03.2024

33. Regionalny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową Związaną z Okresem Wielkanocy '2024

Utworzono dnia 27.03.2024, 15:06
Dnia 23 marca 2024 r. został rozstrzygnięty 33. Regionalny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową Związaną z Okresem Wielkanocy – Tarnów 18.03.-23.03.2024 r. 
 
Komisja w składzie:
Maria Danuta Cetera - etnograf,
Beata Rampała - regionalista,
Elżbieta Frączek - etnolog,
Urszula Gieroń - etnograf,
Marta Smólczyńska - etnolog
przyznała następujące miejsca dla uczestników konkursu z naszej gminy.
 
Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie - II m. kat. stoisko wielkanocne
Wiktor Początek – SP w Borki – II m. (kat. pisanka współczesna)
Oliwia Kaczmarczyk – SP Borki – II m. (kat. plastyka – dzieci)
Wiktor Stochliński – SP Borki – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna – dzieci)
Nadia Stochlińska – SP Borki – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Nicola Stochlińska – SP Borki – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Lena Ryczek – SP Borki – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Kacper Kusiak - SP Szczucin – II m. ( kat. pisanka tradycyjna – dzieci)
Maja Kozioł – SP Szczucin – III m. ( kat. pisanka tradycyjna)
Maja Skowron – SP Szczucin – II m. ( kat. pisanka współczesna)
Jakub Pająk – SP Szczucin – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Alicja Pająk – SP Szczucin – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Kamil Kupiec – SP Szczucin – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Julita Jędo – SP Szczucin – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Julia Cieśla – SP Szczucin wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Maja Łachut – SP Szczucin – wyróżnienie (kat. plastyka)
Świetlica – SP Szczucin – wyróżnienie (kat. plastyka – dzieci )
Aleksandra Sosin – SP Szczucin – wyróżnienie (kat. pisanka współczesna)
Magdalena Tąbor – SP Słupiec II m. (kat. pisanka współczesna)
Jakub Gaj – SP Słupiec – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Bartosz Tąbor – SP Słupiec – wyróżnienie (kat. plastyka – dzieci)
Patrycja Jędo – SP Słupiec – wyróżnienie (kat. pisanka tradycyjna)
Magdalena Cant – PP Maniów – wyróżnienie (kat. plastyka – dzieci)
Marcel Bełzowski – PN „Bajkowa Kraina” - wyróżnienie (kat. plastyka – dzieci)
 
GRATULUJEMY!

Logo katalog on-line

baner boczny: Sowa MOBI

Logo w.bibliotece

Logo Facebooka

Logo Dyskusyjnego Klubu Książki

Logo Gazety Szczucińskiej

 

Programy:

 

    Logo Biblioteki Narodowej

                

Logo Mała książka wielki człowiek

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Logo strony internetowej Miasta Szczucin

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 183

W poprzednim tygodniu: 450

W tym miesiącu: 1248

W poprzednim miesiącu: 1578

Wszystkich: 67278