Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rozkład zajęć 2018/2019

ROZKŁD  ZAJĘĆ  W  SCKiB w Szczucinie – 2018/2019 r.

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

Teatr amatorski "Radosny Senior"

11.00 – 13.00

 

Dom Kultury

 

Monika Kosińska

Danuta Domarecka

Chór "Unisono"

12.35 – 14.05

 

Szkoła Podstawowa

w Szczucinie

Ilona Mach

Chór "Clave de sol"

14.15 – 15.45

 

Szkoła Podstawowa

w Szczucinie

Ilona Mach

Nauka gry na skrzypcach

13.30 – 19.30

 

Dom Kultury

Anna Ząbek

 

WTOREK

 

 

 

 

Zespół śpiewaczy

"Gospodarze z Delastowic"

14.00 – 15.30

 

Filia Biblioteczna

w Delastowicach

Danuta Domarecka

Kapela Ludowa "Wiślanie"

17.00 – 20.00

 

Dom Kultury

Danuta Domarecka

Jarosław Dzięgiel

Chór "Prima Volta"

19.30 – 21.00

dorośli

Dom Kultury

Ilona Mach

 

ŚRODA

 

 

 

 

Nauka gry na gitarze

13.00 – 18.30

 

Biblioteka Publiczna

Wojciech Gurgul

Chór "Unisono"

13.40 – 15.10

 

Szkoła Podstawowa

w Szczucinie

Ilona Mach

Zajęcia taneczne -  Dance Art Studio Tańca

15.30 – 16.15

Grupa 4/5 lat

Dom Kultury

Marina Hryhorjewa

Zajęcia taneczne - Dance Art Studio Tańca

16.30 – 17.30

Grupa początkująca

Dom Kultury

Marina Hryhorjewa

Zajęcia taneczne - Dance Art Studio Tańca

17.45 – 18.45

Grupa średniozaawansowana

Dom Kultury

Marina Hryhorjewa

Zajęcia taneczne - Dance Art Studio Tańca

19.00 – 20.45

Grupa starsza/zespół

Dom Kultury

Marina Hryhorjewa

Koło Przyjaciół Biblioteki

Ostatnia środa miesiąca

 

Biblioteka Publiczna

Dorota Margosiak

Nauka gry – zajęcia indywidualne

15.00 – 20.00

 

Dom Kultury

Jarosław Dzięgiel

 

CZWARTEK

 

 

 

 

Zajęcia plastyczne

16.00 – 18.00

Grupa mieszana

Biblioteka Publiczna

Iwona

Bielaszka-Podsada

Teatr amatorski "Radosny Senior"

17.00 – 19.00

 

Dom Kultury

 

Monika Kosińska

Danuta Domarecka

Klub Trzeciego Wieku

Trzeci czwartek miesiąca

17.00 – 20.00

 

Dom Kultury

Danuta Domarecka

 

 

 

 

PIĄTEK

 

 

 

 

Chór "Clave de sol"

14.35 – 16.05

 

Szkoła Podstawowa

w Szczucinie

Ilona Mach

Dance Art Studio Tańca

16.30 – 17.30

Grupa początkująca

Dom Kultury

Marina Hryhorjewa

Dance Art Studio Tańca

17.45 – 18.45

Grupa średniozaawansowana

Dom Kultury

Marina Hryhorjewa

Dance Art Studio Tańca

19.00 – 20.30

Grupa starsza/zespół

Dom Kultury

Marina Hryhorjewa

Zajęcia instrumentalne

z Orkiestrą Dętą OSP

17.30 – 20.00

 

Dom Kultury

Jarosław Dzięgiel