Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Utworzono dnia 28.03.2019

VI spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Utworzono dnia 28.03.2019, 11:37

Kolejne spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki za nami. Tym razem rozmawialiśmy o książce pt.„Francuskie zlecenie” autorstwa Anny J. Szepielak.
Główna bohaterka Ewa, młoda fotograficzka wyrusza w zawodową podróż do Prowansji, by wykonać zdjęcia do folderu reklamowego kwiaciarni „U Flory”. W ten sposób poznajemy Konstancję, nestorkę rodu, właścicielkę rodowej rezydencji skrywającej mnóstwo sekretów i staroświeckiej kwiaciarni.
Autorka, malowniczymi opisami krajobrazów przeniosła nas do słonecznej, pachnącej lawendą francuskiej Prowansji. „Francuskie zlecenie” to powieść o spełnianiu marzeń, podróżach, więzach rodzinnych, miłości i przyjaźni.


Przypominamy !!!
Do Klubu można zgłosić się w każdej chwili, nie ma składek członkowskich, nie trzeba nawet przeczytać omawianej książki, żeby wziąć udział w spotkaniu. Nikt tu nie ocenia gustów. I nie musi się z nikim zgadzać - przeciwnie: im więcej opinii tym lepiej. W Klubach nie muszą toczyć się poważne dyskusje literackie. W założeniu całej akcji chodzi o dobrą zabawę i atmosferę, która przyciągnie ludzi do czytania. Ważne jest to, żeby spotkać się, porozmawiać o książkach, poznać nowych ludzi. Jednym słowem - to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.