Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ankieta - konsultacje społeczne

Utworzono dnia 01.04.2019

Biblioteka Publiczna w Szczucinie zachęca mieszkańców Gminy Szczucin do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych za pośrednictwem ankiety.

Konsultacje dotyczą zadania pn. „Biblioteka w nowej przestrzeni – budowa obiektu”. Ankieta związana jest z wnioskiem o dofinansowanie planowanej inwestycji w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020.

- Ankieta jest w pełni anonimowa. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich mieszkańców miasta oraz naszych czytelników o jej wypełnienie i odesłanie do nas na adres e-mail: sckib@interia.pl, bądź dostarczenie do nas osobiście w terminie do 30 kwietnia. Państwa opinia jest dla nas istotna i bardzo nam na niej zależy.

W ankiecie znalazły się m.in. pytania o to, czy obecny budynek biblioteki spełnia oczekiwania użytkowników, czy spełnia standardy nowoczesnej biblioteki oraz czy jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Autorzy ankiety pytają też co podniesie jakość usług bibliotecznych, wymieniając m.in. dodatkowe pracownie, nowoczesne wyposażenie, miejsca indywidualnej pracy dla czytelników i stanowiska komputerowe.

Formularz ankiety można znaleźć tutaj. Ponadto jest ona dostępna w Bibliotece Publicznej w Szczucinie oraz w Filiach Bibliotecznych w Borkach, Brzezówce, Delastowicach, Słupcu a także w Domu Kultury.

 

ANKIETA - konsultacje społeczne

ANKIETA - konsultacje społeczne - online