Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

”Kwiatki na Dzień Matki"

Rozstrzygnięcie konkursu ”Kwiatki na Dzień Matki” '2022

Utworzono dnia 31.05.2022, 10:51

W odpowiedzi na ogłoszony przez SCKiB w Szczucinie konkurs plastyczny dla przedszkolaków ”Kwiatki na Dzień Matki” /19.05.2022 r./, wpłynęło 89 ciekawych, różnorodnych  i barwnych prac plastycznych z ośmiu przedszkoli gminy Szczucin. Jury w składzie: Lidia Bardan - plastyk SCKiB w Szczucinie, Joanna Burgieł – plastyk i Wiktor Mazur – plastyk po obejrzeniu wszystkich prac przyznało:

 

I m Hanna Rustowicz          PN „Ochronka” Szczucin

I m Alicja Wojciechowska   PN „Ochronka” Szczucin

I m Natalia Kuśnierz           PP Maniów

I m Sebastian Przybyło       OP Zabrnie

I m Michalina Patoń            PP Borki

I m Antoni Kupiec               PP Słupiec

I m Franciszek Obara          PP Radwan

I m Agata Obara                  PP Radwan

I m Szymon Warzech          PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

I m Dawid Warzech            PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

I m Zuzanna Gadomska      PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

I m Adam Piekielniak         PP Szczucin

I m Hanna Wieczorek         PP Szczucin

I m Paulina Bożek              PP Szczucin

I m Maja Furgał                  PP Szczucin

I m Mikołaj Fijał                 PP Szczucin POM

I m Maja Meres                   PP Szczucin

 

II m Kacper Nowak             PN „Ochronka” Szczucin

II m Jakub Sokół                  PP Maniów

II m Izabella Święch            PP Borki

II m Zuzanna Krupa             PP Borki

II m Karol Gaj                      PP Słupiec

II m Szymon Sieroń             PP Słupiec

II m Szymon Cholewa         PP Radwan

II m Wiktor Urban               PP Radwan

II m Lena Pezdek                 PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

II m Kacper Kaczor             PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

II m Filip Kumorek              PP Szczucin POM

II m Natalia Bzduła             PP Szczucin

II m Jagoda Bożek               PP Szczucin

II m Stanisław Kijowski      PP Szczucin

II m Maria Rynkowska        PP Szczucin

II m Lilianna Misiaszek       PP Szczucin

 

III m Paulina Klimaj           PN „Ochronka” Szczucin

III m Emilia Baran              PN „Ochronka” Szczucin

III m Julia Bober                 PP Maniów

III m Szymon Święch          PP Borki

III m Vanesa Syper              PP Słupiec

III m Wojciech Kula            PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

III m Kornelia Kupiec         PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

III m Maria Surdel               PP Szczucin

III m Antonina Grzesiak      PP Szczucin

III m Franciszek Zimoń       PP Szczucin

III m Sabina Budzińska        PP Szczucin

III m Kaja Kozaczka            PP Szczucin

 

Wyróżnienia

 

PN „Ochronka” Szczucin:

Antonina Warzecha

Lena Kaczkowska

Hanna Strzyż

Kamila Węc

Oliwia Adamczyk

Nadia Zimoń

 

PP Maniów:

Maria Brud

Maja Krupa

Lena Sieroń

Hanna Kupiec

Eryk Sokół

 

OP Zabrnie:

Katarzyna Kusiak

Wiktoria Kusiak

Dawid First

Natalia First

 

PP Borki:

Maja Lebida

 

PP Słupiec:

Agata Padykuła

 

PP Radwan

Franciszek Ślimak

Roksana Bator

Emilia Podkówka

 

PN „Bajkowa Kraina” Szczucin

Antoni Giera

Emilia Strycharz

Adam Światłoń

Michalina Serafin

 

PP Szczucin:

Klaudia Łachut

Krystian Kaczmarczyk

Kacper Szymański

Marcin Mihilewicz

Maria Mihilewicz

Aleksandra Wieczorek

Oliwia Kupiec

Milena Nowak

Patrycja Łachut

Edward Surdel

Adam Cygan

Weronika Bielaszka

Iga Łoś

Amelia Płaneta

Amelia Juszczyk

Kamil Sołtys

Grupa „Misiaczki”

Grupa „Zielone Żabki”                                        

Gratulujemy !