Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Gminny konkurs im. Marii Kozaczkowej

Utworzono dnia 15.03.2019

W dniu 14.03.2019r., w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrzynce odbył się XXI Gminny Konkurs im. Marii Kozaczkowej. Organizatoraimi konkursu byli: Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrzynce.

czytaj dalej na temat: Gminny konkurs im. Marii Kozaczkowej

Zapraszamy na zajęcia ZUMBY!!!

Utworzono dnia 13.03.2019

Zapraszamy na zajęcia ZUMBY, pełne uśmiechu, dobrej zabawy i optymizmu, które równocześnie kształtują sylwetkę i spalają mnóstwo kalorii.  

 

czytaj dalej na temat: Zapraszamy na zajęcia ZUMBY!!!

Spektakl pt. "Randka w ciemno"

Utworzono dnia 13.03.2019

Amatorski zespół teatralny "RADOSNY SENIOR" działający przy Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie zaprasza na spektakl pt. "Randka w ciemno".  24 marca /niedziela/ o godz. 18.00 w Domu Parafialnym KANA.

czytaj dalej na temat: Spektakl pt. "Randka w ciemno"

Spotkanie DKK dla dzieci

Utworzono dnia 11.03.2019

11 marca, w świetlicy szkolnej w Szczucinie, odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki . Tym razem dzieci usłyszały pogodną i dowcipną książkę o niezwykłej przyjaźni pt.: „Dziadek na huśtawce” Renaty Piątkowskiej...

czytaj dalej na temat: Spotkanie DKK dla dzieci

"Salon Poezji. Mickiewicz, Słowacki Norwid - o Kobietach"

Utworzono dnia 08.03.2019

W przeddzień Dnia Kobiet, w Restauracji Staropolska w Szczucinie, odbyło się spotkanie w ramach Salonu Poezji. Poezję Mickiewicza, Słowackiego i Norwida o Kobietach interpretował Jerzy Pal – tarnowski aktor. Słowu towarzyszyła muzyka w wykonaniu duetu gitarowego.

czytaj dalej na temat: "Salon Poezji. Mickiewicz, Słowacki Norwid - o Kobietach"

Przedszkolaki z PN "Ochronka" z wizytą w bibliotece

Utworzono dnia 08.03.2019

8 marca br., Bibliotekę Publiczną w Szczucinie odwiedziły dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Ochronka". Po zwiedzeniu biblioteki i zapoznaniu się z zasadami z jej korzystania wysłuchały bajek: "O wróżce zębuszce"...

czytaj dalej na temat: Przedszkolaki z PN "Ochronka" z wizytą w bibliotece

Spotkanie z tradycją

Utworzono dnia 07.03.2019

 5.03.2019r. dzieci z grupy "Pszczółki" z Przedszkola Niepublicznego "Bajkowa Kraina", spotkały się w Domu Kultury w Szczucinie z Kapelą Ludową "Wiślanie".

czytaj dalej na temat: Spotkanie z tradycją

Nowa oferta biblioteczna !

Utworzono dnia 05.03.2019

Od marca nasza biblioteka zapewnia swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do ponad 2 795 555 publikacji naukowych i czasopism w wersji elektronicznej. Wszystko dzięki systemowi Academica, który jest cyfrową wypożyczalnią międzybiblioteczną.

czytaj dalej na temat: Nowa oferta biblioteczna !

"Młodzi dla Karola" - koncert charytatywny

Utworzono dnia 05.03.2019

W miniony piątek, w Domu Parafialnym KANA, odbył się koncert charytatywny "Młodzi dla Karola". Wraz z Fundacja Impuls Rozwoju chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia.

czytaj dalej na temat: "Młodzi dla Karola" - koncert charytatywny

"Radosny Senior" w Oleśnie

Utworzono dnia 04.03.2019

1 marca w Oleśnie podczas imprezy pn. "Rozmowy damsko-męskie"gościnnie wystąpiła grupa teatralna "Radosny Senior" działająca przy Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie w spektaklu "Pensjonat pod brzozą".

czytaj dalej na temat: "Radosny Senior" w Oleśnie